Pozor! Nyní možnost využití výdejního okénka v Českých Budějovicích! Volejte +420 608 607 607

Propolisová tinktura s C B D 30 ml

Be:Healing C B D - Přírodní propolisová tinktura obohacena o 150 mg C B D s vysokými antimikrobiálními účinky. Spojením mnohostranných účinků propolisu a vysoce kvalitního C B D se díky synergii těchto látek znásobila jejich účinnost. Tinktura je určena k lokální, bodové aplikaci na kůži nebo v dutině ústní. 

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Skladem
450 Kč –13 % 390 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky s C B D
Záruka: 1 rok
Be Healing Propolis
450 Kč –13 %

Propolis je známý pro účinek na bakterie i plísněa pro jiné hojivé účinky. Přípravky s propolisem využívají osoby s drobnými záněty, ekzémynebo při výskytu aftův dutině ústní. Díky synergii těchto prvotřídních raw surovin konopného C B D a propolisové tinktury jsou hojivé účinkyna odřeniny a řezné rány až neuvěřitelné. Stejně tak u akné, aftů a problémech s dásněmi. Be:Healingprodukty pomáhají i s celou řadou dalších problémů. 

Charakteristika:Vysocekvalitní propolisová tinktura Be:Healing obsahuje maximální množství propolisu, jež byl alkoholový roztok schopen pojmout. Be:Healing je zcela vyjímečný svou nasyceností propolisu v alkoholu. Propolis je pro včely a lidi látka s nedozírnými blahodárnými účinky. Ve formě tinktury nabízí organismu jejich plné využití. Dokonalé propojení konopného extraktu s vysokým obsahem kanabinoidu C B D a prémiové propolisové tinktury znásobilo funkci obou těchto prospěšných látek. Celý komplex účinků je násoben ostatními kanabinoidy obsaženými v konopném oleji jako jsou CBG, CBN, CBDV atd. Avšak zcela bez T H C.

 

Výjimečné účinky:

  • proti vypadávání srsti (do marockého jílu, šampónu nebo do vody přidáme lžičku tinktury. Po umytí srsti opláchneme malým množstvím vody.,
  • na hojení ran, aftů a pupínků
  • proti zánětům zubů (na kapesník dejte pár kapek tinktury a otřete jím tlamičku zvířátka, opakujte několik dnů za sebou, dokud nebude zápach z tlamy minimální)
  • při potírání dásní proti paradentóze
  • při hojení různých ran (i pooperačních) potíráním
  • proti plísním a popraskání na tlapkách
  • povzbuzuje imunobiologicky systém organismu
  • ruší účinky některých jedů a bakteriálních toxinů
  • proti zánětům v těle 

 

Složení: Včelí propolis, širokospektrální konopný extrakt s CBG,CBN,CBDV, obsah C B D 150 mg, alkohol, voda

Upozornění: Vyrobeno pro zevní i vnitřní užití. Doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme bohužel uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu