Pozor! Nyní možnost využití výdejního okénka v Českých Budějovicích! Volejte +420 608 607 607

Animapet™ 5% C B D pro psy v lososovém oleji

Veterinární přípravek s 5% C B D v lososovém oleji 

Čistá rostlinná síla pro psy, pro zdravý život domácích mazlíčků.

Díky svým univerzálním vlastnostem je skvělou přírodní alternativou pro téměř všestranné veterinární užití. Může tak usnadnit život všech psů, bez vedlejších účinků. Animapet je naprosto bezpečný, legální, není psychoaktivní ani opojný. V našem produktu nenaleznete žádné terpeny, které jsou nevhodné pro psy i kočky. C B D produkty Animapet jsou oficiálními veterinárními přípravky a jsou tedy pro Vaše mazlíčky bezpečné. 

Animapet podporuje chuť k jídlu,  přispívá k léčbě zánětů, zlepšuje regeneraci svalstva a brání proti každodennímu stresu. Dokáže také ulevit od bolesti a dalších poruch a zajistí, aby byl život pro vašeho mazlíčka lépe zvládnutelný. 

První schválený veterinární přípravek s C B D pro psy malých a středních plemen v České republice. 

 

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem (>12 ks)
490 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky s C B D
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

 

 

První veterinární přípravek s C B D v České republice  - Animapet - Čistá sílá přírody

Animapet podporuje chuť k jídlu,  přispívá k léčbě zánětů, zlepšuje regeneraci svalstva a brání proti každodennímu stresu. Dokáže také ulevit od bolesti a dalších poruch a zajistí, aby byl život pro vašeho mazlíčka lépe zvládnutelný. 

Animapet™ s C B D je díky svým univerzálním vlastnostem skvělou přírodní alternativou pro všestranné veterinární užití. Může tak usnadnit život Vašich pejsků, bez vedlejších účinků. C B D je naprosto bezpečné, pokud jsou samozřejmě dodrženy vysoké standardy výrobních a kontrolních procesů, tak jak je tomu při naší vlastní výrobě Animapet. V našem produktu nenaleznete žádné T H C ani terpeny, které jsou nevhodné či dokonce nebezpečné pro psy i kočky, ale pouze kanabidiol, lososový olej a další kanabinoidy, bez THC. 

Lososový olej prémiové kvality

Animapet™ mícháme v tom nejlepším lososovém oleji, který se vyrábí z čerstvých mořských lososů. Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, které jsou díky své čerstvosti efektivně absorbovány zvířecím organismem. Omega 3 a 6 podporují imunitní systém, mají protizánětlivé účinky a dokáží stimulovat hormonální funkce a metabolismus a příznivě ovlivňují stavbu kostí.

A proč je právě náš rybí olej ten nejkvalitnější? Protože zpracování živého lososa v rybí olej trvá v průměru 75 minut od jeho vylovení. Vzniká tak ten nejčerstvější produkt a ten nejvíce koncentrovaný panenský rybí olej. Právě nízká teplota při jeho zpracování zachovává v rybím oleji přirozený obsah antioxidantů a vitamínů. Díky tomu můžeme garantovat jeho absolutní čerstvost a ty nejlepší účinky na zvířecí organismus. 

Složení: Konopný extrakt C B D ( 500mg / 10ml ), lososový olej Xalar 

Dávkování: 

1 kapka obsahuje přibližně 1,5mg C B D, maximální doporučená dávka je 1mg C B D na kg.

3 kapky denně(4,5 mg C B D) pro malá plemena psů(5kg) až 10 kapek denně (15mg C B D ) pro střední plemena psů (15kg), dávku lze rozdělit do několika podání. 

Aplikujte kapky do krmiva, na pamlsek či přímo do úst zvířete. Dle aktuálního zdravotního stavu a stupně závažnosti lze snížit nebo zvýšit dávkování.

Maximální doba podávání je 1 měsíc. Přípravek není určen pro štěnata, březí a laktující feny.

Obsah balení : 10 ml 

Číslo schválení : 123 - 21/C

 

                První schválený veterinární přípravek s C B D pro psy malých a středních plemen v České republice. 

 

● BEZ LAKTÓZY      ● BEZ FRUKTÓZY      ● BEZ LEPKU      ● BEZ BARVIV A UMĚLÝCH DOCHUCOVADEL  

 

Dokonalost sama!

Díky četným zahraničním studiím víme, že cannabinoidy regulují celkovou pohodu organismu a má tak velký vliv na trávicí soustavu a obtíže s ní spojené. Pokud vás zajímá, jak může být C B D užitečné pro domácí mazlíčky, tak důvod spočívá ve skutečnosti, že všichni savci mají stejný endokanabinoidní systém (systém receptorů, které reagují na látku C B D a další cannabinoidy). Výsledkem je, že neexistuje žádný rozdíl v účinku cannabinoidů na lidi a domácí zvířata. Dokáže zajistit, aby byl život vašeho zvířecího člena rodiny lépe zvládnutelný. A to platí zejména u zvířat vyššího věku. 

 

Od morčete až po psa

Vhodné pro všechny druhy zvířat, tedy pes, kočka, králík či morče. To, co bychom měli o C B D vědět, je to, že není psychoaktivní ani toxické. Olej s C B D má mimo jiné i terapeutické vlastnosti a je bezpečné ho užívat, jak lidmi, tak i domácími zvířaty. K dalším benefitům můžeme přičíst i spoustu pozitivních účinků v boji s různými nemocemi. Jelikož je Animapet™ bohatý na nezbytné výživové složky, jako například mastné omega kyseliny. Obsahuje také zdravé tuky, bílkoviny a je to hodnotný zdroj vápníku, železa, hořčíku a fosforu. Zároveň umí tlumit bolest, snižovat zánět a velmi úspěšně bojuje s artritidou. Co se týče psychických stavů, dokáže snížit stres, úzkost a redukuje záchvaty epilepsie a pomáhá při obnově organismu. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KP Avatar autora | 27.1.2021
Maslíčkům doma to moc chutná a i já jsem zkusil :D Doporučuju!
Zpět do obchodu